Old Town Luxury Apartment - Kraków
Noclegi
Old Town Luxury Apartmentapartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
449 PLN
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Góry
Cena od
449 PLN
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: pokoje dla niepalących, WiFi, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, parking, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, restauracja, parking na miejscu, winda, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Możliwe wystawienie faktury, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, klimatyzacja, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, ogrzewanie, całkowity zakaz palenia, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, parking strzeżony, parking w garażu, dostęp do Internetu, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, prywatny parking, bezpłatne WiFi, bezpłatny parking, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 8 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 85 mkw).


Kraków - kolebka Polskości